| Өнімнің атауы: | Бұрыштық өтпелі панель |
| Беткейлік болат қалыңдығы | 0,4 мм— 0,8мм |
| Панель бетінің материалы | ППГИ/нержавеющий болат/алюминий жапырағы |
| Панель қалыны | 50 мм/75 мм/80 мм/100 мм/150 мм/200 мм |
| Панель стандартты ені | 500мм-1000мм |
Бұл жетілдірілген құрылыс панелі қатты полиуретан (PU) тақта қабатын және тығыз тау жүнінен жасалған орталық бөлікті біріктіреді, соның арқасында жоғары сапалы жылу оқшаулау шешімі пайда болады. Әмбебап тік бұрышты шет жобасы модульді конструкциялардағы бұрыштық орнатуды жеңілдетеді және үздіксіз жылу қорғанысын сақтайды.
Панель конструкциясы төмендегілерден тұрады:
1. Екі қабатты қорғаныс: Екі бетінде де цинкпен қапталған болат немесе алюминий қаптама
2. Негізгі материал: А класындағы отқа тұтқыр тау жүнінен жасалған жылу оқшаулағыш
3. Шетін өңдеу: Барлық кесілген шеттердің орнына полиуретан тақта енгізіледі
| Бұрыштық өтпелі шыны жүнінен жасалған қабырға панелі | |
| Беткейлік болат қалыңдығы | 0,4 мм— 0,8мм |
| Панель бетінің материалы | ППГИ/нержавеющий болат/алюминий жапырағы |
| Панель қалыны | 50мм/75мм/80мм/100мм/150мм/200мм |
| Панель стандартты ені | 500мм-1000мм |
| Панель ұзындығы | Клиенттің талаптарына сай пішімдеу |
| Негізгі материал тығыздығы | 80-140кг/м³ |
| Жанардағы өнімділік | A сыныбы |
| Жылу оқшаулау қасиеті | ≤0,04Вт (М.К ) |
| Дыбыс төмендету өнімділігі | Орташа дыбыс оқшаулау ≥37 дБ (50 мм) |
| Төзімділік | Химиялық тұрақтылық, органикалық материалдардан асып түседі |
| Жұмыс шамамен температура | -268°C дейін 700°C |
| Сыртқы/ішкі болат пластина қалыңдығы, қаптау және өндіруші клиент талаптарына сәйкес бапталуы мүмкін | |

© 2025 Hebei Zhongtian Weiye Technology Co.,LTD барлық құқықтар қорғалған | Жеке деректерді қорғау саясаты