|
Өнімнің атауы: |
ПУ-мен жабылған шеттері бар шыныжүннен жасалған сэндвич панель |
|
Материал: |
Тығыздығы 60-80 кг/м³ |
|
Панель қалыны |
50мм-200мм |
|
Металл толықтығы |
0.4-0.8мм |
|
Ұзындығы: |
Сипаттамаларға сәйкес |
|
Жұмыс шириктығы: |
40мм-1100мм |
Шыны жүні құрамды панельдердің ерекшеліктері:
Өртке төзімділік: Шыны жүні негізгі материал жанбайтын, балқу температурасы 1000°C астам, өрт болған жағдайда оттың таралуын тиімді бөгейді және өрт қаупін азайтады.
Термиялық оқшаулау және энергияны үнемдеу: Тас жүнінің төменгі жылу өткізгіштігі (λ=0.043 Вт/м·К) оқшаулаудың үздік сапасын қамтамасыз етеді. Жаңа қосылыс конструкциясы ауа өткізбеуі мен жоғары термиялық өнімділікті кепілдейді.
Дыбыс оқшаулау: Дыбыстың таралу шегі 30 дБ-дан асады, сыртқы дыбыстардың кедергісін тиімді түрде азайтады.
Су/ауа өткізбеуі: Панельдердің арасындағы бірегей қосылыстардың пішіні су өткізбеуін қамтамасыз етеді. Панель қосылыстарындағы ішкі тығыздау өте жақсы ауа өткізбеу көрсеткіштерін береді.
Беріктілік пен Қаттылық: Сапалы гидрофобты тау жүні тіл-ойма қосылыстарының екі жағында қатты полиуретан толтырғышымен бірге қолданылуы ұзақ тұрақтылық үшін құрылымдық беріктікті арттырады.
Эстетикалық тартымдылық: Бұрандасы көзге көрінбейтін қосылыс пішіні бетінің тегіс болуын қамтамасыз етеді. Бояу қабаты түрлі түстердің байлығын және түсінің өзгермеуін қамтамасыз етіп, әсем көрініс береді.
| PU шеті шыны жүнді сэндвич-панель | |
| Беткейлік болат қалыңдығы | 0,4 мм— 0,8мм |
| Панель бетінің материалы | ППГИ/нержавеющий болат/алюминий жапырағы |
| Панель қалыны | 50мм/75мм/80мм/100мм/150мм/200мм |
| Панель стандартты ені | 500мм-1000мм |
| Панель ұзындығы | Клиенттің талаптарына сай пішімдеу |
| Негізгі материал тығыздығы | 60-80кг/м³ |
| Жанардағы өнімділік | A сыныбы |
| Жылу оқшаулау қасиеті | ≤0,04Вт (М.К ) |
| Дыбыс төмендету өнімділігі | Орташа дыбыс оқшаулау ≥37 дБ (50 мм) |
| Төзімділік | Химиялық тұрақтылық, органикалық материалдардан асып түседі |
| Жұмыс шамамен температура | -268°C дейін 700°C |
| Сыртқы/ішкі болат пластина қалыңдығы, қаптау және өндіруші клиент талаптарына сәйкес бапталуы мүмкін | |

© 2025 Hebei Zhongtian Weiye Technology Co.,LTD барлық құқықтар қорғалған | Жеке деректерді қорғау саясаты